logo
Çağrı Merkezi;
0212 251 97 33 - 44(Pbx)
Bize Yazın;
enerji@enerjigumruk.com

Hakkımızda

HEDEF VE ETKİNLİK YÖNETİMİ

Enerji Gümrük Müşavirliği, firmamız ülkemizde ve uluslararası pazarlarda evrensel iletişim anlayışını yerel kültür ve değerlerle birleştirip sahip olduğu kurumsal güç ile Türkiye’nin önde gelen müşterilerine kaliteli hizmet vermeyi ve yenilikleri de takip ederek birleştirici unsur olmayı hedefler.

Enerji, müşterilerinin stratejik iş planlarına ve hedeflerine ulaşmalarına katkı sağlayacak süreç yönetimini oluşturur, mevzuat kurallarına uyum ve kontrolünü yapar, geliştirir ve bunların hayata geçirilmesini üstlenir.

 Gerçekleştirdiği iş sonuçlarına katkılarının ölçümlenmesine ilişkin modellemeleri geliştirir.  Sürekli gelişmekte olan teknolojinin getirisindeki değişim ve yeniliğe açık olan Enerji Gümrük Müşavirliği uzaman kadrosuyla, hızlı ve doğru veri akışının sağlanması, daha etkin denetim yönetimlerinin geliştirilmesi ile hizmetlerini sunmaktadır.

ENERJİ GÜMRÜK MÜŞAVİRİ ‘’DEĞERLERİ’’

Toplumsal değerlerden hareket ederek kendi kurumsal değerlerini oluşturan ve bu değerlerin ‘’kalbine’’ yerleştiren şirketler hem kendilerini hem de dünyayı değiştirmeyi başarırlar. Bu başarının temeli değerlerine sıkı sıkıya bağlı olmalarıdır.

Enerji Gümrük Müşavirliği kurumsal değerlerini oluştururken Türk toplumunun köklü geçmişinden ve tarihinden getirdiği tüm kadim değerleri, yeniden tanımlanmış anlamlandırılmış, yorumlanmış ve yönlendirilmiştir.

Enerji Gümrük Müşavirliği için değerler kurumun ve çalışanın aldığı her kararın rehberidir. Enerji Gümrük Müşavirliği özünde insanı ve kurumu merkeze alır. İş hayatında çalışanın ve kurumun ‘‘ kıymet’’ olduğu ilkesini de benimser.Goals and Events Management

Enerji Customs Consultancy is an institutionally powerful company and we aim to be an essential affiliate in providing high quality service to leading Turkish customers by combining local culture and values with universal communications in our country and international markets.

 

Enerji develops and undertakes a process management that will help customers achieve their strategic business plans and objectives, adapts and controls compliance with the rules of the legislation.

 

We develop measuring models for businesses to assess the outcomes of our contributions. We are aware that technology is constantly evolving and therefore we are always open to change and innovation. With that in mind, we offer faster and more accurate data flow and develop more effective audit management.