logo
Çağrı Merkezi;
0212 251 97 33 - 44(Pbx)
Bize Yazın;
enerji@enerjigumruk.com

Vizyon & Misyon

MİSYONUMUZ

Müşteriye sunulan hizmetin bir sürecin çıktısı olduğuna göre süreç iyileştirme ve sorun çözme tekniklerini kullanarak verdiği hizmeti, müşteri istek ve beklentilerine uygun hale getirmek adına iş yönetimi ve uygulamaları sorgulayan ENERJİ GÜMRÜK MÜŞAVİRLİĞİ büyüme stratejisini mutlak müşteri memnuniyeti ve profesyonel hizmete yoğunlaştırmıştır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini sağlamak adına yapmış olduğumuz her işi kendi işimiz gibi benimseyip, bu sorumluluğu kalitemizle birleştirmiş ve bu temel anlayışımıza farkımıza fark ettirmiş bir firmayız.


Our Mission

ENERJİ CUSTOMS CONSULTANCY examines business management and applications in order to adapt the service provided by using process improvement and problem solving techniques to customer demands and expectations. We have focused our growth strategy on absolute customer satisfaction and professional service.

Our Vision

In order to assure customer satisfaction, we take on every business like our own. Alongside our quality, we integrate this responsibility and have become a leading company.